Nieustraszone bohaterki LEGO Disney Princess

Kolekcja LEGO Disney Princess to klocki inspirowane kultowymi animacjami ze studia Walta Disneya. Bajkowe zestawy pozwalają dzieciom wejść do świata przepełnionego magią i wraz z dzielnymi księżniczkami przeżywać zapierające dech w piersiach przygody. W skład serii wchodzą komplety, w których odnaleźć można doskonale znane z filmów postacie, takie jak Elsa, Dżasmina, Belle czy Tiana. Dzięki temu maluchy mogą zarówno odgrywać znane z kreskówek sceny, jak i wymyślać własne scenariusze.

Nowoczesne spojrzenie na księżniczki

Historie odważnych księżniczek nie od dziś inspirują dzieci na całym świecie. Nieustraszone i mądre bohaterki przeżywają wiele wspaniałych przygód, a ich zachowania pomagają przybliżyć dzieciom otaczającą je rzeczywistość. Seria Lego disney princess – tanio kupisz na portalu bee.pl skupia się na dzielnych i pewnych siebie królewnach, które mogą osiągnąć wszystko, czego zapragną. Takie jest też towarzyszące kolekcji przesłanie – ponieważ każdy, niezależnie od miejsca pochodzenia czy innych okoliczności, może być jak mądre i dobre księżniczki Disneya. Dzięki zawartym w zestawach klockom dziewczynki i chłopcy mogą dać upust wyobraźni, wraz z księżniczkami przeżywając kolejne przygody. Zestawy LEGO Disney Princess fantastycznie pobudzą dziecięcą kreatywność, a przesłanie o bohaterkach, które dzięki własnym zdolnościom mogą zostać, kim tylko chcą, może pozytywnie wpłynąć na pewność siebie małego człowieka.

Magiczne przygody dla małych i dużych

W skład serii inspirowanej disnejowskimi bohaterkami wchodzą zestawy przeznaczone zarówno dla maluchów, jak i nieco starszych wielbicieli baśniowych klimatów. Planując zakup zestawu LEGO Disney Princess na prezent, warto przyjrzeć się oznaczeniom na opakowaniu, ponieważ niektóre klocki nadają się już dla dwulatków, inne komplety natomiast zaprojektowano z myślą o dzieciach powyżej czterech, sześciu czy dziewięciu lat. W kolekcji odnaleźć można bajkowe zamki, królewskie stajnie czy wieżę, w której przebywała zamknięta przez złą macochę Roszpunka. Nieco mniejsze zestawy pozwalają na przykład skonstruować pałacowy dziedziniec, który może być doskonałym punktem wyjścia dla kolejnych przygód dzielnych księżniczek.