Nawet księżniczki bawią się klockami

Czy księżniczkom czegoś nie wypada? Przeciwnie, wszystko im wypada, zwłaszcza bawić się klockami. W sklepach są specjalne serie godne najmłodszych członkiń rodzin królewskich, dzięki czemu każda księżniczka może mieć taki zamek, o jakim marzy.

Bajkowe zamki

Prawdziwe księżniczki mają prawdziwe zamki, a czy jest coś lepszego niż zamek z bajki? Seria LEGO Disney Princess oferuje zestawy klocków z zamkami z bajek Disney.

Jakie zamki mogą stanąć w pokoju księżniczki? Między innymi:

– lodowy zamek z Krainy Lodu

– prawdziwy zamek Disneya

– pałac Arielki prosto z głębin oceanu

– wysoka do nieba wieża Roszpunki

– orientalny zamek Dżasminy

Do każdego zamku dołączone są oczywiście odpowiednie postaci, dzięki którym można w pełni wczuć się w historię. Dopełnieniem zamku mogą być królewskie powozy, stajnie czy inne akcesoria, które urozmaicą zabawę.

Zestawy mają różne stopnie trudności i są dostosowane do wieku dziecka.

Zestawy podróżne

Firma LEGO wspiera księżniczki nawet podczas podróży. Seria LEGO Disney Princess oferuje “książki”, czyli rozkładane pudełka z postaciami z ulubionych bajek.

Zestaw z Elsą i Olafem z Krainy Lodu pozwoli odtwarzać ulubioną historię, a także tworzyć własne wątki. Książka z postacią Arielki, Kopciuszka, Tiany i Belli jest bardziej uniwersalna. Dotyczy czterech bajek z księżniczkami w roli głównej, zatem inspiracją w zabawach mogą być właśnie te opowieści lub można je dowolnie ze sobą łączyć. Wszystko zależy od wyobraźni dziecka.

Forma pudełka jest bardzo wygodna w podróży. Wysokie brzegi ograniczą wysypywanie elementów. Książkę można też szybko zamknąć i zapiąć, dzięki czemu nie ma obaw, że podczas przenoszenia coś się rozsypie i zgubi.

Lego disney princess, ten i wiele innych produktów wysokiej jakości w sklepie internetowym jest przeznaczona zarówno dla najmniejszych, jak i największych księżniczek, nawet jeśli bliżej im już do księżnych. W każdym z nas drzemie dziecko. Nie trzeba ukradkiem wykradać zestawów z dziecięcych pokojów, żeby odtwarzać własne historie pod osłoną nocy. LEGO to świetna zabawa dla całej rodziny zwłaszcza wtedy, kiedy razem tworzymy opowieści.